Tytuł bloga mówi Ci, że masz do czynienia z Konradem. Adres strony może być trochę bardziej zagadkowy - ale tak w zasadzie to bardzo proste. Nazywam się Konrad Księski - hej, miło mi! :)

Dzięki za wizytę!

Z rzeczy osobistych: mieszkam w Warszawie, a pochodzę z Lublina. Czasem ciągnie mnie w góry. W domu warzę piwo. Jeżdżę na nartach. Lubię żużel. Wiem jak działają komputery i internet.

Zapraszam Ciebie do śledzenia mojej strony na Facebooku - wrzucam tam niepublikowane tutaj zdjęcia, szybkie aktualizacje, etc. Jest to także niezły sposób na otrzymywanie notyfikacji o nowym wpisie na blogu!

Jeżeli masz do mnie jakąkolwiek sprawę, pytanie, czy też po prostu chcesz powiedzieć "Siema!", nie krępuj się i wyślij mi wiadomość na moim fanpage na Facebooku. Alternatywnie możesz mi też wysłać maila na adres konrad@ksieski.pl.

Chętnie odpowiem!

Technikalia:

Staram się używać jak najwięcej własnych fotografii - jak dotąd nieźle mi to wychodzi! Jeżeli jednak skorzystam ze źródła autorstwa innej osoby, to opatrzę to odpowiednim podpisem.

Jeżeli chodzi o wygląd bloga, w czasie wolnym własnoręcznie modyfikuję jeden z gotowych szablonów. Eksperymentuję z wystrojem, dodając, zmieniając. Nieustanne "Work in progress!".